Ausztrál nyereg és felszerelései
Chambone, Gogue, Thiedemann, + Segédszárak
Cikkszám: 305-0158-010
Ára: 17 520 Ft / db
ÖSSZETEVŐK: citromfű virágos hajtás, borsmentalevél, izsóp virágos hajtás, kakukkfű virágos hajtás, diófalevél, fehérüröm virágos hajtás, bojtorjángyökér, héj nélküli tökmag, ánizstermés, fűszerköménytermés, fokhagymagumó, komlóvirágzat.
A DEVOR állatgyógyászati gyógyhatású termék így támogatja a lovak egészségét:
makacs férgesség esetén az állatorvosi féreghajtó hatását támogatja, felerősíti
alkalmazása kifejezetten javallott tavasztól őszig, a rutinszerűen végrehajtott féreghajtások közötti időszakban
az emésztőnedvek elválasztása révén fokozza az étvágyat, segíti az emésztést, oldja az emésztőrendszeri görcsöket
ADAGOLÁS ÉS AZ ALKALMAZÁS MÓDJA: szájon át alkalmazandó. Abrakhoz/korpához, vagy eleséghez keverve kaphatja az állat, a napi adagot lehetőleg két részletre elosztva. Több termék egyidejű etetésekor fontos, hogy az állat minden termékből megkapja az előírt napi adagot. Használat előtt a tasak/doboz tartalmát javasolt felrázni!
Adagolás (naponta): 2 x 15g lovaknak. 2 x 10g póniknak és 2 év alatti csikóknak. 2 x 1g 10 ttkg alatti, 2 x 1,5g 10-30 ttkg közötti, 2 x 2,5g 30 ttkg feletti kutyáknak. Az adagolás súlyos bélférgesség esetén a tünetek megszűnéséig a duplájára növelhető. A csomag jelöléssel ellátott adagolópoharat/mérőkanalat tartalmaz.
Javasolt etetési időtartam: a tavaszi és az őszi féreghajtás közötti időszakban folyamatos etetés javasolt. Makacs bélparazita-fertőzés vagy a paraziták féreghajtóval szembeni rezisztenciája esetén a tünetek megszűnéséig, de minimum 3 hónapig javasolt etetni. Nincs időkorlát, de alkalmazását a férgek aktív időszakára célszerű időzíteni. Egyéb esetben: az állatorvos javaslatai szerint.
ELLENJAVALLATOK: nem alkalmazható veseelégtelenség, májbetegség esetén. Nem alkalmazható az összetevőkkel szembeni ismert túlérzékenység esetén.
1 kg