Ausztrál nyereg és felszerelései
Chambone, Gogue, Thiedemann, + Segédszárak
Cikkszám: 355-7519-150
Ára: 5 170 Ft / db
A Lucky Lips ajakbalzsam egy speciális ápolószer, amelyet a lovak szájának érzékeny bőrének ápolására használnak. A műfogsor súrlódása miatt előforduló kiszáradás és repedések megelőzésére szolgál.
A Lucky Lips ajakbalzsam olyan tápláló összetevőket tartalmaz, mint a körömvirág, a mangóvaj és a vazelin, hogy megőrizze a bőr rugalmasságát és hidratáltságát. Különösen hasznos olyan lovak számára, amelyek érzékenyek a harapásokra, és elősegíti az állat jólétét lovaglás közben.
Irritáció elleni védelem: A Lucky Lips ajakbalzsam megóvja az érzékeny bőrt a száj területén a súrlódástól és a repedésektől, amelyek harapások vagy külső hatások miatt keletkezhetnek.
Intenzív hidratáló ápolás: Az olyan tápláló összetevők, mint a körömvirág és a mangóvaj intenzíven hidratálják a száraz bőrt és megtartják annak rugalmasságát.
Fokozott kényelem: A kopásra érzékeny lovak részesülnek az ajakbalzsam nyugtató hatásából, amely csökkenti a súrlódást és a kellemetlen érzést.
Elősegíti a bőr egészségét: A Lucky Lips ajakbalzsam rendszeres használata segít megőrizni az ajkak és a száj területének egészségét, megelőzve a bőrirritációt és a kiszáradást.
Javított közérzet: Az érzékeny szájterület ápolásával és védelmével a Lucky Lips ajakbalzsam növeli a ló közérzetét lovaglás közben, ami több ellazulást és jobb teljesítményt eredményez.
150ml